Lavkarittet 2012

Skibotn IL.

11.08.12

Resultatliste per klasse

MiniLavka |  Turkl 20-29 damer |  Turkl 30-39 damer |  Turkl 40-49 damer |  Turkl 50-59 damer | 
Turkl 60-69 damer |  Turkl 16-19 herrer |  Turkl 20-29 herrer |  Turkl 30-39 herrer |  Turkl 40-49 herrer | 
Turkl 50-59 herrer |  Turkl 60-69 herrer |  Turkl 70-79 herrer |  Turkl 80+ herrer |  Trim  | 
Trim u/tid |  LAVKA30 G 10-11 år |  LAVKA30 G 12-13 år |  LAVKA30 J 12-13 år |  LAVKA30 G 14-15 år | 
LAVKA30 J 14-15 år |  LAVKA30 Trim | 

Resultatliste MiniLavkaReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Julian Skibotn Fullført
Andersen,Mia Skibotn Fullført
benonisen,Mikael B. Skibotn Fullført
Berntsen,Lukas Tromsø Fullført
Båhl,Aksel Johannes Skibotn Fullført
Båhl,Mathias Waldemar Skibotn Fullført
Bål,Jonas Skibotn Fullført
Dyb Kolstad,Birk Tromsø Fullført
Fossheim Bjørn,Vegar Kvaløya Fullført
Gamst Eriksen,Øyvind Storfjord Fullført
Gamst Eriksen,Ådne Storfjord Fullført
Gamst-Ditlefsen,Kristian Tromsø Fullført
Garden,Adam Skibotn Fullført
Gillebo,Ingeborg Bardufoss Fullført
Gulbrandsen,Bendik K Harstad Fullført
Hansen Pooremaa,Hanna Manndalen Fullført
Hansen Pooremaa,Hilma Manndalen Fullført
Isaksen Skogmo,Jim Egil Skibotn Fullført
Isaksen Skogmo,Ådne Mathias Skibotn Fullført
isaksen,Erlend S. Skibotn Fullført
Jacobsen,Tommy Skibotn Fullført
Jakobsen,Anna Tromsø Fullført
Jakobsen,Sigve Tromsø Fullført
Johannessen,Kolin Lyngseidet Fullført
Lorentsen,Johannes Tromsø Fullført
Molberg,Anne Kristine Elgsnes Fullført
Nikolaisen,Johannes Skibotn Fullført
Pedersen,Adrian Skibotn Fullført
Skogmo,Karl Helge Skibotn Fullført
Soini Jones,Savannah Skibotn Fullført
Steinnes,Natalie Skibotn Fullført
Stenseth,Brage Skibotn Fullført
Stenseth,Eirik Skibotn Fullført
Viik Bruvold,Johannes Skibotn Fullført
Viklund,Jakob Tromsø Fullført
Ørnebakk,Leah Skibotn Fullført
Ørnebakk,Lucas Skibotn Fullført
Østeggen,Martin Skibotn Fullført
Resultatliste Turkl 20-29 damerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Alseen,Kathrine BSK sykkel 3:39:40,81 + 00:00,00
2Feodoroff,Anna-Maria Skibotn IL 3:55:10,37 + 15:29,56
3Segtnan,Astrid Antonsen Ernst&Young 4:07:19,52 + 27:38,71
4Nilssen,Jessica E Bladet Nordlys 5:07:00,72 +1:27:19,91
Resultatliste Turkl 30-39 damerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendsen,Sara Team Bonanza/MX-Sport 3:09:24,90 + 00:00,00
2Vassbotn,Mona Troms Kraft 4:01:03,61 + 51:38,71
3Dale,Torill Ernst&Young 4:52:53,61 +1:43:28,71
4Nergård,Solveig Bladet Nordlys 5:02:30,26 +1:53:05,36
5Olsen,Elisabeth NOTEAM 5:12:03,25 +2:02:38,35
DNSHansen,Silje FRISTELSEN Bakeri og Konditori
Resultatliste Turkl 40-49 damerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Linda Vesterålen Sykkelklubb 3:24:31,11 + 00:00,00
2Kvanli,Trude NOTEAM 3:24:39,50 + 00:08,39
3Nerdal,Nina SNE Eiendom 3:44:01,38 + 19:30,27
4Ofstad,Sylvi Pettersen Bardu IL sykkel 3:58:28,88 + 33:57,77
5Nilsen,Kristin Troms Kraft 4:18:42,27 + 54:11,16
6Thorvaldsen,Ann-Merete Harstad Cykleclub 4:32:00,49 +1:07:29,38
7Olsen,Lina Nordreisa IL Sykkel 4:40:01,58 +1:15:30,47
DNFEmaus,Heidi Marie NOTEAM
DNSSkånøy,Oddrun Ernst&Young
Resultatliste Turkl 50-59 damerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Eli M UiT 3:50:52,50 + 00:00,00
2Grande,Bente LKAB Fritid 5:28:55,00 +1:38:02,50
Resultatliste Turkl 60-69 damerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nergaard,Grete "Leken Dame" 5:03:43,28 + 00:00,00
2Isaksen,Liv Oddrun LKAB Fritid 5:20:21,95 + 16:38,67
Resultatliste Turkl 16-19 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tahti,Toni Fuji-Peloton Team Finland 2:31:51,30 + 00:00,00
2Suhr,Bjørn Vidar Nordlysbyen sykkel 2:31:52,21 + 00:00,91
3Ramsvik,Audun Tromsø Cykleklubb 2:53:02,58 + 21:11,28
4Helmersen,Isak Harstad Cykleclub 2:56:29,68 + 24:38,38
5Schneider,Fredrik NOTEAM 3:07:34,40 + 35:43,10
6Kufaas,Jesper Kræmer Tromsø Slalåm & Freestyleklubb 3:26:13,86 + 54:22,56
DNFRobertsen,Krystian Storfjord IL
Resultatliste Turkl 20-29 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Repo,Valtteri Fuji-Peloton Team Finland 2:27:52,26 + 00:00,00
2Leirbakken,Daniel Boberg Burfjord IL Sykkel 2:31:49,78 + 03:57,52
3Sorvisto,Jaakko Fuji-Peloton Team Finland 2:32:00,84 + 04:08,58
4Rasmussen,Steinar Trondheim Velocipedklubb 2:34:43,78 + 06:51,52
5Diaz,Andres Skibotn IL 2:48:36,30 + 20:44,04
6Farstad,Eirik Burfjord IL Sykkel 2:50:56,95 + 23:04,69
7Ellingsen,Stig Mx Tromsø 2:57:02,20 + 29:09,94
8Mikkelsen,Espen Vadsø Skiklubb 2:59:39,28 + 31:47,02
9Forsberg Olsen,Kristoffer Statskog 3:06:07,64 + 38:15,38
10Engan,Kristian Statkraft BIL 3:06:12,80 + 38:20,54
11Clements,Simon Mx Tromsø 3:13:33,79 + 45:41,53
12Åsheim,Thomas Øverli Ernst&Young 3:14:33,14 + 46:40,88
13Sølvfæstersen,Oddgeir Northern Runners 3:15:50,92 + 47:58,66
14Engdal,Kristian NOTEAM 3:25:13,37 + 57:21,11
15Marthinsen,Svein Ivar Kaldfornia sportsklubb 3:31:42,85 +1:03:50,59
16Jensen Ervik,Ørjan Ishavsbyen Sykkel 3:33:09,10 +1:05:16,84
17Nordland,Kjetil NOTEAM 3:34:44,73 +1:06:52,47
18Vik,Stian Ishavsbyen Sykkel 3:44:31,41 +1:16:39,15
19Corby,Jack Mx Tromsø 3:44:36,58 +1:16:44,32
20Forsaa,Rune Storfjord Skytterlag 3:47:23,34 +1:19:31,08
21Renø,Ørjan Ernst&Young 3:50:02,97 +1:22:10,71
22Kanestrøm,Morten Ishavsbyen Sykkel 4:06:35,13 +1:38:42,87
23Bomstad,Fredrik NOTEAM 4:29:02,43 +2:01:10,17
24Krogstad,Reidar 2.bataljon, Skjold leir 4:31:32,51 +2:03:40,25
25Eggen,Markus NOTEAM 4:45:52,94 +2:18:00,68
DNSRørnes,Anders Ishavsbyen Sykkel
DNSEinarsson,Snorri Mx Tromsø
DNSSkippervik Sætre,Erlend Mx Tromsø
Resultatliste Turkl 30-39 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Steene,Erik Tromsø Cykleklubb 2:41:13,63 + 00:00,00
2Kristoffersen,Kristoffer Senja CK 2:41:28,51 + 00:14,88
3Setting,Andreas Tromsø Cykleklubb 2:46:56,10 + 05:42,47
4Johansen,Ulf Eirik Vesterålen Sykkelklubb 2:49:25,55 + 08:11,92
5Løkken,Tomas Tromsø Cykleklubb 2:59:10,92 + 17:57,29
6Rafaelsen,Tomas Moen Nordlysbyen sykkel 2:59:37,62 + 18:23,99
7Steinsvik,Oddmar Ole Eide handel 2:59:49,13 + 18:35,50
8Svendsen,Petter Team Bonanza 2:59:51,40 + 18:37,77
9Trøan,Tommy Stiftstaden SK Trondheim 3:02:19,37 + 21:05,74
10Slåtto,Magnar TPIL (Tromsø Politiidrettslag) 3:03:04,86 + 21:51,23
11Pettersen,Henning Kaldfornia sportsklubb 3:03:11,21 + 21:57,58
12Pettersen,Håkon Kaldfornia sportsklubb 3:05:44,95 + 24:31,32
13Myhre,Frank R. Senja CK 3:06:21,36 + 25:07,73
14Olsen,Tore Nordreisa IL Sykkel 3:08:59,34 + 27:45,71
15Danielsen,Andreas Tromsø Cykleklubb 3:09:09,09 + 27:55,46
16Refsnes,Eirik Kraksletta 3:11:12,06 + 29:58,43
17Normann,Jørn Handelsbanken 3:11:19,30 + 30:05,67
18Pettersen,Geir-Vidar Kaldfornia sportsklubb 3:11:28,00 + 30:14,37
19Stevold,Helge Team Bonanza 3:12:07,87 + 30:54,24
20Nyre,Audun Harstad Cykleclub 3:13:19,15 + 32:05,52
21Bratland,Jim Ymber BIL 3:13:39,74 + 32:26,11
22Jensen,Tom Roger NOTEAM 3:14:28,76 + 33:15,13
23Fermann,Frode Tromsø Cykleklubb 3:16:17,71 + 35:04,08
24Myrvoll,Yngve TPIL (Tromsø Politiidrettslag) 3:16:50,90 + 35:37,27
25Løkken,Morten CK Toten-Tråkk 3:17:03,52 + 35:49,89
26Leikvin,Øyvind Svalbard Hestesenter 3:17:53,10 + 36:39,47
27Holbæk-Hanssen,Leif Egil Dong energy 3:21:38,85 + 40:25,22
28Bekken,Christian NOTEAM 3:21:52,92 + 40:39,29
29Johansen,Jarle Andre UiT 3:22:31,94 + 41:18,31
30Andreassen,Roy NOTEAM 3:22:35,03 + 41:21,40
31Johansen,Kai Inge Kaldfornia sportsklubb 3:22:54,29 + 41:40,66
32Gulbrandsen,Stein-Morten Team Bonanza 3:26:13,11 + 44:59,48
33Simonsen,Stian KSAT BIL 3:29:25,09 + 48:11,46
34Stavik,Gaute Tele Bil 3:31:27,24 + 50:13,61
35Kristensen,Ingvar 2.bataljon, Skjold leir 3:32:46,39 + 51:32,76
36Michelsen,Knut Christian Multiconsult 3:36:38,39 + 55:24,76
37Rahkonen,Timo NOTEAM 3:37:54,75 + 56:41,12
38Selvåg,Eskil Cowi AS 3:37:56,06 + 56:42,43
39Robertsen,Thomas M BSK sykkel 3:39:48,60 + 58:34,97
40Hansen,Frode Lyngen/Karnes sykkel 3:40:02,50 + 58:48,87
41Uteng,Tim Team Bonanza 3:42:51,78 +1:01:38,15
42Hansen,Nils Petter Kaldfornia Sportsklubb/Eide Ha 3:43:33,52 +1:02:19,89
43Sobstel,Daniel Omniquad 3:45:23,11 +1:04:09,48
44Jensen,John Ingar Cowi AS 3:46:01,89 +1:04:48,26
45Berger,Jørn F. NOTEAM 3:48:12,45 +1:06:58,82
46Jensen,Anders TPIL (Tromsø Politiidrettslag) 3:49:40,23 +1:08:26,60
47Åkre,Yngve NOTEAM 3:50:42,26 +1:09:28,63
48Andersen,Sigve Tromsø Løpeklubb 3:51:01,52 +1:09:47,89
49Halse,Torben Thomassen Team Manpower 3:52:39,41 +1:11:25,78
50Tylden,Garth NOTEAM 3:54:37,35 +1:13:23,72
51Hansen,John Sigurd Porsanger CK 3:57:08,35 +1:15:54,72
52Benonisen,Daniel Johan NOTEAM 3:59:05,05 +1:17:51,42
53Sorsell,Eivind 2.bataljon, Skjold leir 4:00:44,65 +1:19:31,02
54Karlsen,Tom Harila AS 4:06:47,87 +1:25:34,24
55Nyheim,Roar Andre Team Kvalhodet 4:10:41,23 +1:29:27,60
56Isaksen,Yngve NOTEAM 4:15:52,32 +1:34:38,69
57Askim,Fredrik 2.bataljon, Skjold leir 4:17:18,21 +1:36:04,58
58Rørnes,Andreas Ishavsbyen Sykkel 4:19:49,11 +1:38:35,48
59Jakobsson,Jonas Team Norrbotten 4:36:12,92 +1:54:59,29
DNFØvervold,Robert Porsanger CK
DNSKroken,Øystein Laksvatn IL sykkel
Resultatliste Turkl 40-49 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Misund,Stig Nordlysbyen sykkel 2:34:46,63 + 00:00,00
2Olsen,Sveinung Vesterålen Sykkelklubb 2:41:05,49 + 06:18,86
3Røtvold,Ketil Tromsø Cycleklubb 2:44:19,59 + 09:32,96
4Losvar,Alf Christian Nordlysbyen sykkel 2:46:35,03 + 11:48,40
5Jakobsen,Pål Tromsø Cykleklubb/Eide Handel 2:47:02,58 + 12:15,95
6Molund,Leon Breistrand OCK 2:48:52,71 + 14:06,08
7Jakobsen,Per Kåre Nordlysbyen sykkel 2:49:42,64 + 14:56,01
8Quist,David TCK/Chaos-carbon.com 2:50:47,24 + 16:00,61
9Jensen,Inge Tromsø Cykleklubb 2:50:49,40 + 16:02,77
10Olsen,Trond Porsanger CK 2:51:52,63 + 17:06,00
11Hansen,Bengt-Frode TCK/Eide Handel 2:53:03,91 + 18:17,28
12Hansen,Børge Hemming Harstad Cykleclub 2:53:31,15 + 18:44,52
13Pettersen,Rune Harstad Cykleclub 2:54:07,03 + 19:20,40
14Sollid,Snorre Manskow Tromsø Cykleklubb 3:03:53,36 + 29:06,73
15Ovanger,Hans-Are Tromsø Cykleklubb 3:04:08,40 + 29:21,77
16Øvergaard,Arild Jowa Sykkelteam 3:04:30,79 + 29:44,16
17Boland,Tor Arne Hammerfest sykkelklubb 3:06:35,51 + 31:48,88
18Gamst,Børge Nordreisa Sykkelklubb 3:08:14,95 + 33:28,32
19Hansen,Ronny Fyhn Harstad Cykleclub 3:08:21,14 + 33:34,51
20Edqvist,Frank Harstad Cykleclub 3:08:35,21 + 33:48,58
21Martinussen,Ole Martin Andørja Sportsklubb 3:10:02,40 + 35:15,77
22Røkenes,Alf Eirik KSAT BIL 3:10:17,82 + 35:31,19
23Andreassen,Lars-Hugo Troms Kraft 3:13:37,88 + 38:51,25
24Mikaelsen,Trond Mjølner 3:13:46,16 + 38:59,53
25Pedersen,Frank Ottar TUIL 3:13:46,40 + 38:59,77
26Olsen,Frode Laksvatn SSL Sykkel 3:14:01,03 + 39:14,40
27Bye,Bjørn Erik Akvaplan-niva 3:14:16,23 + 39:29,60
28Waage,Trond Onsdagsgutan 3:14:28,43 + 39:41,80
29Karlsen,Kristian Tromsø brann bil 3:15:39,56 + 40:52,93
30Woll,Bjørn Tore Harstad Cykleklubb 3:15:41,21 + 40:54,58
31Larsen,Verner Team Coop 3:18:25,93 + 43:39,30
32Mortensen,Torkild Bravida/tcyk 3:19:18,60 + 44:31,97
33Arvid,Nyborg Vesterålen SK 3:21:28,60 + 46:41,97
34Øverbyhagen,Arnt Narvik CK 3:21:39,33 + 46:52,70
35Hanssen,Stig Tromsø Cykleklubb 3:22:07,73 + 47:21,10
36Nilsen,Ove NOTEAM 3:22:33,51 + 47:46,88
37Andersen,Thomas Roll Narvik Slalåmklubb 3:26:23,88 + 51:37,25
38Andersen,Tom Kaldfornia Sportsklubb/Datamet 3:26:38,89 + 51:52,26
39Giæver,John Ernst&Young 3:26:43,56 + 51:56,93
40Sørensen,Torbjørn Tromsø Cykleklubb 3:26:52,94 + 52:06,31
41Eide,Jan Team Jowa 3:28:28,48 + 53:41,85
42Jensen,Svein Tore Tromsø Cykleklubb 3:28:29,79 + 53:43,16
43Larsen,Esben DNB 3:28:30,29 + 53:43,66
44Altmann,Espen NOTEAM 3:28:56,80 + 54:10,17
45Mellem,Knut Troms Kraft 3:29:23,60 + 54:36,97
46Haugli,Kjetil SKS BIL 3:31:47,93 + 57:01,30
47Harila,Glenn Tore Harila AS 3:32:10,29 + 57:23,66
48Myrsell,Mikael IFK Kiruna 3:35:22,67 +1:00:36,04
49Johannessen,Håvard KSL 3:35:53,78 +1:01:07,15
50Emaus,Håvar Kaldfornia sportsklubb 3:38:40,36 +1:03:53,73
51Schneider,Arild NOTEAM 3:41:12,66 +1:06:26,03
52Henriksen,Kurt-Egil Ernst&Young 3:42:05,66 +1:07:19,03
53Eriksen,Bengt Jægervatnet IL, Sykkel 3:42:35,86 +1:07:49,23
54Stenseth,Gøran Skibotn IL 3:44:19,80 +1:09:33,17
55Brattli,Dag Tromsø Cykleklubb 3:44:36,93 +1:09:50,30
56Andersen,Pål Are NOTEAM 3:44:48,29 +1:10:01,66
57Ytterstad,Rolf Kulseng NOTEAM 3:45:47,04 +1:11:00,41
58Sørensen,Jon Egil Laksvatn IL sykkel 3:46:00,55 +1:11:13,92
59Eide,Bo Tromsø havpadleklubb 3:46:24,47 +1:11:37,84
60Olsen,Svein Børre Bodø CK 3:49:45,82 +1:14:59,19
61Borøy,Rune Ernst&Young 3:51:59,47 +1:17:12,84
62Fredheim,Bård NOTEAM 3:55:25,00 +1:20:38,37
63Gamst,Per-Ivar Tromsø Cykleklubb 3:58:47,76 +1:24:01,13
64Hågensen,Tommy NOTEAM 3:59:05,92 +1:24:19,29
65Nerdal,Ivar SNE Eiendom 4:01:36,58 +1:26:49,95
66Wild,Adam NOTEAM 4:01:43,76 +1:26:57,13
67Dale,Øystein Cowi AS 4:05:09,85 +1:30:23,22
68Gillebo,Torger 2.bataljon, Skjold leir 4:06:00,62 +1:31:13,99
69Følkner,Per-Idar NOTEAM 4:13:15,54 +1:38:28,91
70Müller,Kay Tromsø Cykleklubb 4:15:42,29 +1:40:55,66
71Warø,Haakon 2.bataljon, Skjold leir 4:17:27,12 +1:42:40,49
72Pedersen,Stig Tore REMA 1000 4:26:36,00 +1:51:49,37
DNFLarsen,Kjell Einar Laksvatn IL sykkel
DNFWilhelmsen,Tore Tromsø Cykleklubb
Resultatliste Turkl 50-59 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thorvaldsen,Jørn Arild Harstad Cykleclub 2:54:15,08 + 00:00,00
2Hansen,Bernhof bil BHT 2:54:30,17 + 00:15,09
3Elvemo,Bjørnar Blåbolig as 2:54:59,21 + 00:44,13
4Sollien,Paal Arne Harstad Cykleclub 2:59:37,63 + 05:22,55
5Purojärvi,Matti JYPS Finland 3:04:38,41 + 10:23,33
6Lunde,Stein Erik Nordreisa IL Sykkel 3:08:00,93 + 13:45,85
7Stølan,Dag Tromsø Cykleklubb 3:08:34,15 + 14:19,07
8Kristiansen,Roy-Hugo TCYK/Eide Handel 3:12:40,44 + 18:25,36
9Soini,Kjell Skibotn IL 3:12:40,66 + 18:25,58
10Ellingsen,Trond Vesterålen Sykkelklubb 3:14:20,60 + 20:05,52
11Paulsen,Jan Vesterålen Sykkelklubb 3:14:38,25 + 20:23,17
12Nilsen,Dag Onsdagsgutan 3:14:46,49 + 20:31,41
13Elvestad,Per Tromsø Cykleklubb 3:16:15,35 + 22:00,27
14Kristiansen,Øystein Øksfjord IL 3:16:29,60 + 22:14,52
15Hansen,Rolf Tromsø Løpeklubb/Eide Handel 3:17:50,45 + 23:35,37
16Winge,Kjell Einar NOTEAM 3:18:58,05 + 24:42,97
17Henriksen,Kjell-Gunnar Vesterålen SK 3:19:28,52 + 25:13,44
18Bottolfsen,Aage Ernst&Young 3:21:12,51 + 26:57,43
19Dybdahl,Jørn Svalbard Hestesenter 3:23:15,46 + 29:00,38
20Skjærvik,Jan-Tore Tromsø Cykleklubb 3:23:38,68 + 29:23,60
21Gotliebsen,Geir Kristian Harstad Cykleclub 3:24:03,94 + 29:48,86
22Bakkevoll,Per Atle Tromsø Cykleklubb 3:26:00,01 + 31:44,93
23Olsen,Arild Harstad Cykleclub 3:26:02,90 + 31:47,82
24Helgaas,Ole-Andre Statens vegvesen/Sør-Kvaløya I 3:27:07,38 + 32:52,30
25Olsen,Steinar Nordreisa IL Sykkel 3:28:04,62 + 33:49,54
26Gundersen,Dagfinn Tromsø Cykleklubb 3:32:32,94 + 38:17,86
27Midtli,Per-Morten Jowa Sykkelteam 3:32:43,63 + 38:28,55
28Deraas,Trygve Tromsø Cykleklubb 3:36:51,71 + 42:36,63
29Keinänen,Mauri JYPS Finland 3:37:13,46 + 42:58,38
30Lindquister,Dag Erik Tromsø Cykleklubb 3:40:52,43 + 46:37,35
31Larsen,Odd Egil Eide handel 3:42:20,74 + 48:05,66
32Pallesen,Gunnar Jægervatn IL 3:45:02,43 + 50:47,35
33Dahl,Steinar Sofa Elite 3:47:10,42 + 52:55,34
34Brodahl,Trond Jowa Sykkelteam 3:59:22,98 +1:05:07,90
35Skogstad,Odd NOTEAM 4:26:44,79 +1:32:29,71
DNFØverås,Leif Bardu IL sykkel
DNSRønne,Morten KSAT BIL
DNSThorstensen,Dag Troms Kraft
DNSArntsen,Bjørn Onsdagsgutan
Resultatliste Turkl 60-69 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dalhaug,Sverre Narvik CK 3:39:04,47 + 00:00,00
2Olsen,Jens Ingvald Rødt Tromsø 3:46:21,93 + 07:17,46
3Isaksen,Nils Karstein HURTIGRUTEN 5:01:09,98 +1:22:05,51
Resultatliste Turkl 70-79 herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Næss,Sigmund NOTEAM 8:09:21,24 + 00:00,00
DNSLøkstad,Ola Skibotn IL
Resultatliste Turkl 80+ herrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eide,Per Merida 4:24:23,45 + 00:00,00
Resultatliste Trim Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Torgeir Bensnes CCC 3:21:45,62 + 00:00,00
2Karlsen,Terje Eide handel 3:23:38,64 + 01:53,02
3Norbye,Gaute SHV Anklet 3:25:35,23 + 03:49,61
4Hansen,Ole Kristian Tromsø Post BIL 3:26:15,81 + 04:30,19
5Ottesen,Trond-Åge Team Gran Taralrud 3:27:35,12 + 05:49,50
6Mortensen,Stein-Arne Tromsø Cykleklubb 3:30:04,26 + 08:18,64
7Jakobsen,Ronald Tromsø Cykleklubb 3:30:09,65 + 08:24,03
8Svendsen,Thorleif Eide handel 3:31:01,78 + 09:16,16
9Skog,Roger Risco BIL 3:32:36,06 + 10:50,44
10Kielland,Paul Henrik Kvaløysletta Skilag 3:32:57,96 + 11:12,34
11Hansen,Bjørn Harald Alta Kajakklubb 3:33:35,32 + 11:49,70
12Sivertsen,Bjørn Martin Nordkjosbotn vgs 3:36:33,58 + 14:47,96
13Rasmussen,Jan-Oddvar Tromsø Cykleklubb 3:37:31,94 + 15:46,32
14Punsvik,Børge Kongsberg Spacetec BIL 3:38:00,11 + 16:14,49
15Aas,Kåre Multiconsult 3:39:28,34 + 17:42,72
16Strand,Børre Neumann Bygg 3:39:42,64 + 17:57,02
17Bål,Johan Gustav Skibotn IL 3:40:06,59 + 18:20,97
18Jensen,Jack Tromsø Cycleklubb 3:40:18,59 + 18:32,97
19Davidsson,Annicka Tromsø Cykleklubb 3:40:19,84 + 18:34,22
20Steinnes,Fred-Vidar Skibotn IL 3:40:30,13 + 18:44,51
21Isaksen,Torstein NOTEAM 3:40:47,17 + 19:01,55
22Lunde,Øystein Tromsø Post BIL 3:41:35,07 + 19:49,45
23Løvheim,Terje Sletta UIL 3:42:29,01 + 20:43,39
24Jones,Erik Romerike politiidrettslag 3:42:45,69 + 21:00,07
25Grønvik,Øyvind Sparebank 1 Nord-Norge 3:48:26,40 + 26:40,78
26Wikran,Erik Multiconsult 3:48:33,43 + 26:47,81
27Eriksen,Runar Skibotn IL 3:49:46,10 + 28:00,48
28Andreassen,Roy-Helge Ibestad IL 3:50:14,70 + 28:29,08
29Bertheussen,Tommy NOTEAM 3:53:15,60 + 31:29,98
30Brygghaug,Ørjan Nordreisa IL 3:54:09,35 + 32:23,73
31Sagerup,Kjetil NOTEAM 3:54:53,68 + 33:08,06
32Jakobsen,Ole Jakob NOTEAM 3:55:02,32 + 33:16,70
33Olsen,Bjørn Olav NOTEAM 3:55:30,72 + 33:45,10
34Pedersen,Magne Indre Kåfjord IL 3:56:20,89 + 34:35,27
35Skogvang,Gøril UNN HF 3:56:37,50 + 34:51,88
36Isaksen,Terje Econor 3:56:43,96 + 34:58,34
37Dybdal,Børge Tromsø ck/Sulland Tromsø 3:59:16,93 + 37:31,31
38Bjarnesen,Jan Ludvig Team SCA 3:59:24,99 + 37:39,37
39Solstad,Runar Gjerp NOTEAM 3:59:44,70 + 37:59,08
40Skoglund,Rune Olav Aakre AS 4:00:33,74 + 38:48,12
41Schønning,Bjørn Consto 4:01:02,74 + 39:17,12
42Martikainen,Juha Wildlife Telemark Kuopio 4:02:58,37 + 41:12,75
43Valtonen,Hanne-Mari Wildlife Telemark Kuopio 4:04:23,55 + 42:37,93
44Krane,Vegard KSAT BIL 4:05:10,07 + 43:24,45
45Harila,Vegard Harila AS 4:07:03,04 + 45:17,42
46Freibu,Eskild Team Bål 4:07:42,67 + 45:57,05
47Hoaas,Hanne Skibotn IL 4:08:23,39 + 46:37,77
48Aunegård,Fredrik Toys R Us 4:09:17,18 + 47:31,56
49Pedersen,Ståle Ytre Kåfjord IL 4:09:23,86 + 47:38,24
50Wolden,Tor-Arne Sagelvvatn Bygdelag 4:10:16,61 + 48:30,99
51Martinsen,Eivind Foss sykler-Trek 4:10:25,36 + 48:39,74
52Olsen,Stig Ole Tromsø Cykleklubb 4:10:45,10 + 48:59,48
53Amundsen,Roald Sparebank 1 Nord-Norge 4:11:22,01 + 49:36,39
54Eriksen,Totto Mx Tromsø 4:11:42,53 + 49:56,91
55Marvik,Randulf Nordreisa IL Sykkel 4:13:09,92 + 51:24,30
56Ågren,Gabriel IFK Kiruna 4:13:37,82 + 51:52,20
57Jonsson,Carl H KSAT BIL 4:14:02,01 + 52:16,39
58Sørensen,Ronny KSAT BIL 4:14:02,06 + 52:16,44
59Figenschau Dahlen,Adrian NOTEAM 4:14:40,28 + 52:54,66
60Hartvigsen,Helge NOTEAM 4:15:08,00 + 53:22,38
61Andersen,Vidkunn H NOTEAM 4:16:29,99 + 54:44,37
62Solberg,Bjørn-Håkon UiT BIL 4:16:42,68 + 54:57,06
63Larsen,Kurt Kåre Harila AS 4:17:15,46 + 55:29,84
64Koht Furnes,Ingvild NOTEAM 4:17:42,98 + 55:57,36
65Vangen,Svein Holger Nordreisa IL 4:17:47,92 + 56:02,30
66Arild,Jim-Hugo Team Elektro-kjøl 4:18:38,91 + 56:53,29
67Saltvik,Ole Saltvik Mek AS 4:19:26,44 + 57:40,82
68Selnes,Nils-Roar Ishavsbyen Dykkerklubb 4:19:51,98 + 58:06,36
69Dyb,Kari NOTEAM 4:20:24,29 + 58:38,67
70Gulbrandsen,Kurt TINE 4:21:17,95 + 59:32,33
71Rye-Holmboe,Michael NOTEAM 4:21:18,37 + 59:32,75
72Munch-Ellingsen,Jens UNN Bil 4:22:13,44 +1:00:27,82
73Magnussen,Synnøve UiT BIL 4:23:50,62 +1:02:05,00
74Reedtz,Morten IF Forsikring 4:24:54,06 +1:03:08,44
75Nyborg,Mette Nav 4:25:59,86 +1:04:14,24
76Pettersen,Ørjan KSAT BIL 4:26:20,00 +1:04:34,38
77Schaal,Roger NOTEAM 4:26:34,42 +1:04:48,80
78Førde,Stein Hugo Sulland Tromsø 4:27:50,05 +1:06:04,43
79Nyaas,Kirsti NOTEAM 4:28:19,00 +1:06:33,38
80Salo,Stian Team Elektro-kjøl 4:29:22,33 +1:07:36,71
81Kjeldsen,Ragnar Breivik IL 4:29:38,43 +1:07:52,81
82Blomli,Karen NOTEAM 4:29:47,55 +1:08:01,93
83Hansen,Svein Hugo Consto 4:29:55,40 +1:08:09,78
84Sommerseth,Birger Skibotn IL 4:30:21,27 +1:08:35,65
85Berg,Daniel M. Team Elektro-kjøl 4:32:31,42 +1:10:45,80
86Vassnes,Arild Consto 4:32:37,92 +1:10:52,30
87Jensen,Arvid Perez Cycling 4:32:56,41 +1:11:10,79
88Debien,Annekatrien KSAT BIL 4:33:12,87 +1:11:27,25
89Hansen,Andreas NOTEAM 4:33:30,80 +1:11:45,18
90Fagerli,Inger-Lise Nordkjosbotn vgs 4:35:13,66 +1:13:28,04
91Wiggen,Ellen KSAT BIL 4:35:41,50 +1:13:55,88
92Pedersen,Dan-Eivind NOTEAM 4:36:13,22 +1:14:27,60
93Andersen,Kjell Åge Andersen Consulting 4:36:34,27 +1:14:48,65
94Andreassen,Tor Erling Sofa Elite 4:38:50,51 +1:17:04,89
95Seglsten,Anders Toys R Us 4:39:40,17 +1:17:54,55
96Ulriksen,Cato NOTEAM 4:42:37,86 +1:20:52,24
97Karlsen,Morten NOTEAM 4:42:38,23 +1:20:52,61
98Kornbakk,Monika KSAT BIL 4:47:13,83 +1:25:28,21
99Halsteinsen,Geir NOTEAM 4:48:28,83 +1:26:43,21
100Berg,Geir Sulland Tromsø 4:48:44,00 +1:26:58,38
101Lorentzen,Sisilie Isbjørnen barnehage 4:50:21,93 +1:28:36,31
102Blix Johansen,Geir-Arne Bare geirarne 4:52:13,17 +1:30:27,55
103Hansen,Tore A. NOTEAM 4:52:14,99 +1:30:29,37
104Johannessen,Charles Lenangsøyra I.L. 4:52:38,35 +1:30:52,73
105Teigen,Leif Magne Posten 4:55:22,10 +1:33:36,48
106Hansen,Tom Ove NOTEAM 4:56:32,81 +1:34:47,19
107Dragøy,Elin KSAT BIL 4:57:09,55 +1:35:23,93
108Garden,Jens Harald Askøy kommune BIL 5:03:49,69 +1:42:04,07
109Naukkarinen,Anneli Porsanger CK 5:04:00,68 +1:42:15,06
110Øvervold,Heidi Porsanger CK 5:04:05,49 +1:42:19,87
111Håkonsen,Terje NOTEAM 5:06:14,61 +1:44:28,99
112Evensen,Margrethe IL Santor 5:08:04,71 +1:46:19,09
113Bratland,Sigbjørn Veidekke 5:10:42,34 +1:48:56,72
114Edvardsen,Lena Stakkevollan skole 5:12:23,95 +1:50:38,33
115Martinsen,Leif Arne NOTEAM 5:13:46,80 +1:52:01,18
116Bakke,Hege Kristin NOTEAM 5:16:15,36 +1:54:29,74
117Bakke,Joachim NOTEAM 5:16:15,81 +1:54:30,19
118Laakso,Martin Storfjord IL 5:20:04,66 +1:58:19,04
119Isaksen,Linda- Carina NOTEAM 5:24:53,84 +2:03:08,22
120Reitan,Hugo Torghatten 5:28:46,27 +2:07:00,65
121Kastnes,Jørn KSAT BIL 5:31:05,59 +2:09:19,97
122Karlsen,Tor Tromsø Taxi 5:34:02,35 +2:12:16,73
123Øisund,Fred Hugo Risco BIL 5:44:29,80 +2:22:44,18
124Lind,Roger H. KSAT BIL 6:06:58,59 +2:45:12,97
125Holmgren,Alfon NOTEAM 6:20:26,36 +2:58:40,74
126Garden,Ola NOTEAM 6:30:15,73 +3:08:30,11
127Svendsen,Trond Ove NOTEAM 6:43:16,37 +3:21:30,75
DNFHindberg,Kristian NOTEAM
DNFHarila,Lisbeth Harila AS
DNSRikardsen,Jonny Nordreisa IL
DNSAndreassen,Kristine Oddveig Ibestad IL
DNSBerge,Gerd NOTEAM
DNSØsteggen,Gaute Skibotn IL
DNSStorvollen,Jon Sveinung NOTEAM
DNSSkurdal,Eirik Tromsø Fengsel
DNSNikolaisen,Jan-Tore NOTEAM
Resultatliste Trim u/tidReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Landbakk,Dagfinn Laksvatn IL sykkel Fullført
Landbakk,Gunn Edel Laksvatn IL sykkel Fullført
Resultatliste LAVKA30 G 10-11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Farstad,Tobias Burfjord IL Sykkel 1:34:03,74 + 00:00,00
2Finnstø Østeggen,Sivert Skibotn IL 1:45:40,38 + 11:36,64
3Pedersen,David Hamna IL 2:25:31,27 + 51:27,53
Resultatliste LAVKA30 G 12-13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhr,Gard Edvard Tromsø Cykleklubb 1:18:11,29 + 00:00,00
2Nerdal,Jørgen SNE Eiendom 1:23:30,77 + 05:19,48
3August,Falck SNE Eiendom 1:26:42,34 + 08:31,05
4Ryvoll,Trygve Tromsø Skiklubb Langrenn 1:27:00,20 + 08:48,91
5Karlsen,Eskil Tromsdalen ski 1:33:28,61 + 15:17,32
6Følkner,Erik Helsing NOTEAM 1:39:46,92 + 21:35,63
7Berntzen,Isak NOTEAM 1:48:09,38 + 29:58,09
DNFGamst-Eriksen,Johan Edvard Storfjord IL
Resultatliste LAVKA30 J 12-13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jakobsen,Magni Nordlysbyen sykkel 1:25:11,17 + 00:00,00
Resultatliste LAVKA30 G 14-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andreassen,Aksel Dalgård Tromsø Cykleklubb 1:18:11,28 + 00:00,00
2Skulbru,Åsmund Tromsø Skiklubb Langrenn 1:23:30,94 + 05:19,66
3Edvardsen,Tore Tromsø Cykleklubb 1:31:07,83 + 12:56,55
Resultatliste LAVKA30 J 14-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSViklund,Hanne Tromsø Cykleklubb
Resultatliste LAVKA30 TrimReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skulbru,Hjalmar Skulbru IL 1:21:44,32 + 00:00,00
2Jakobsen,Grete Eide handel 1:25:00,74 + 03:16,42
3Dalmo,Roy Ambli Tromsø Skiskytterlag 1:25:46,27 + 04:01,95
4Pedersen,Tord Kvaløysletta Skilag 1:40:31,45 + 18:47,13
5Bakken,Hege Kraksletta 1:42:13,95 + 20:29,63
6Svendsen,Oddbjørn NOTEAM 1:44:59,70 + 23:15,38
7Ramsvik,Monica Tromsø Cykleklubb 1:45:32,36 + 23:48,04
8Olsen,Mette Norbye TJ Racingteam 1:48:23,63 + 26:39,31
9Olsen,Gunnar Nordreisa IL Sykkel 1:51:11,80 + 29:27,48
10Båhl,Sigrid Kristine Skibotn IL 1:58:46,33 + 37:02,01
11Augestad,Sigurd Herder Onsdagsgutan 2:01:26,66 + 39:42,34
12Augestad,Knut Magne Onsdagsgutan 2:01:26,94 + 39:42,62
DNFSolbakk,Gaute NOTEAM
DNSHella,Siri Amalie Vesterålen Sykkelklubb
DNSFossheim,Torill Ernst&Young

Hjemmeside:Skibotn IL

12.08.12 12:36:32 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit