Resultater fra lagkonkurransen herrer Lavkarittet 2013
Klubb
Plass Klubb Total tid Gj. snitt Tid Startnummer Etternavn Fornavn Klasse PlasseringKlasse
1 Tromsø CK 13:53:45 02:46:45 02:39:49 1041 Setting Andreas M30-39 3
02:45:40 1032 Røtvold Ketil M50-59 2
02:48:34 1035 Jensen Inge M40-49 7
02:49:42 1009 Steene Erik M30-39 8
02:50:00 1033 Eikrem Daniel M20-29 4
2 Nordlysbyen 13:56:34 02:47:19 02:41:59 1031 Misund Stig M40-49 2
02:47:52 1030 Losvar Alf Christian M40-49 5
02:48:01 1043 Nygård Trygve M40-49 6
02:48:50 1013 Jakobsen Per Kåre M40-49 8
02:49:52 1040 Rafaelsen Tomas M30-39 9
3 Bodø CK 14:34:04 02:54:49 02:35:49 1006 Mentzoni Tom M30-39 1
02:39:58 1038 Hanssen Sindre M30-39 5
02:55:52 608 Johansen Jørn M40-49 14
03:01:34 538 Banks Erik M50-59 6
03:20:51 581 Bordevich Kjell M50-59 31
4 Kaldfornia Sportsklubb 15:50:57 03:10:11 02:50:32 751 Pedersen Kai-Morten M30-39 10
02:55:02 711 Pettersen Henning M30-39 12
03:18:23 730 Johansen Kai Inge M30-39 25
03:21:54 714 Pettersen Geir-Vidar M30-39 29
03:25:06 693 Marthinsen Svein Ivar M20-29 17
5 Oulu Triathlon & Cycling 16:06:49 03:13:22 02:39:55 1012 Tukki Heikki M30-39 4
02:55:11 1001 Oravamaki Maija K30-39 1
03:11:03 768 Hartikka Pekka M50-59 12
03:20:31 566 Kaikkonen Hannu M50-59 28
04:00:09 769 Oravamaki Jani M40-49 66
6 TJ Racingteam/Tromsø CK 16:10:38 03:14:08 02:55:47 623 Mortensen Torkild M40-49 12
03:09:44 654 Sørensen Torbjørn M40-49 26
03:10:55 613 Jensen Svein Tore M40-49 27
03:12:17 655 Jakobsen Ronald M40-49 29
03:41:55 201 Reedtz Morten Trim M 68km 15
7 Harstad CK 16:12:09 03:14:26 02:58:52 678 Pettersen Rune M40-49 16
03:03:22 668 Hansen Charles M40-49 20
03:05:01 584 Gotliebsen Geir Kristian M50-59 8
03:15:57 583 Olsen Arild M50-59 24
03:48:57 673 Eriksen Arne M40-49 61
8 Narvik CK 16:23:32 03:16:42 03:01:32 627 Mikaelsen Trond M40-49 18
03:16:57 547 Sørensen Roald M50-59 26
03:18:58 560 Berglund Kåre M50-59 27
03:20:49 603 Kirkerud Arne Eirik M50-59 29
03:25:16 626 Øverbyhagen Arnt M40-49 42
9 Nordreisa IL 17:00:01 03:24:00 03:09:37 741 Olsen Tore M30-39 19
03:26:45 663 Birkelund Rolf M40-49 44
03:04:33 1039 Ryvoll Johnny M40-49 22
03:38:23 642 Brygghaug Ørjan M40-49 54
03:40:43 593 Olsen Steinar M50-59 48
10 JYPS Finland 17:25:54 03:29:11 03:02:36 553 Purojärvi Matti M50-59 7
03:15:55 546 Saari Ismo M50-59 23
03:24:15 523 Niskanen Vilma K20-29 2
03:43:10 505 Keinänen Mauri M60-69 4
03:59:58 512 Tolsa Susanna K20-29 5
11 Bardu IL 17:37:42 03:31:32 03:11:08 537 Øverås Leif M50-59 13
03:23:45 700 Østvik Håvar M20-29 16
03:31:06 733 Pedersen Dan-Eivind M30-39 35
03:43:18 746 Hasvold Thomas M30-39 50
03:48:25 573 Wien Jon Henrik M50-59 54
12 Skibotn IL 17:44:59 03:33:00 03:25:28 588 Soini Kjell M50-59 36
03:29:04 312 Bål Johan Gustav Trim M 68km 5
03:31:44 206 Steinnes Fred-Vidar Trim M 68km 9
03:32:26 330 Eriksen Runar Trim M 68km 10
03:46:17 528 Ola Løkstad M70-79 1
Bedrift
1 Aker Solutions 16:11:21 03:14:16 02:55:02 711 Pettersen Henning M30-39 12
03:10:22 691 Govasli Arnstein K. M20-29 11
03:16:15 690 Isaksen Terje M20-29 15
03:24:38 616 Jensen Tom Roger M40-49 40
03:25:04 722 Pettersen Håkon M30-39 32
2 Troms Kraft BIL 17:10:25 03:26:05 02:50:32 751 Pedersen Kai-Morten M30-39 10
03:10:45 571 Mellem Knut M50-59 11
03:30:13 579 Thorstensen Dag M50-59 38
03:40:10 536 Pettersen Leif Arne M60-69 3
03:58:45 556 Selseng Torleif M50-59 58
3 SNN 17:26:31 03:29:18 03:04:33 1039 Ryvoll Johnny M40-49 22
03:17:17 344 Sørensen Ronny Trim M 68km 1
03:35:48 755 Grønvik Øyvind M30-39 40
03:42:37 601 Kjeldsen Ragnar M50-59 50
03:46:16 756 Skar Øystein M30-39 51
4 EY 17:44:33 03:32:55 03:01:03 684 Åsheim Thomas Øverli M20-29 6
03:25:39 659 Giæver John M40-49 43
03:42:52 572 Borøy Rune M50-59 51
03:46:12 327 Henriksen Kurt-Egil Trim M 68km 18
03:48:47 734 Tofte Trygve M30-39 52
5 Consto 18:40:59 03:44:12 03:05:39 632 Robertsen Trond Petter M40-49 23
03:40:19 380 Grue Kjetil Trim M 68km 12
03:43:13 399 Schøning Bjørn Trim M 68km 16
04:02:22 379 Vassnes Arild Trim M 68km 39
04:09:26 381 Kiil Runar Trim M 68km 51
6 KSAT BIL 19:10:10 03:50:02 02:59:05 622 Røkenes Alf Eirik M40-49 17
03:30:46 621 Slettnes Kjetil M40-49 52
04:05:13 353 Krane Vegard Jørgensen Trim M 68km 45
04:17:21 385 Johansen Jonny Trim M 68km 71
04:17:45 367 Rønne Morten Trim M 68km 73
7 Rica Ishavshotel 19:28:09 03:53:38 02:55:58 647 Slåtto Magnar M40-49 15
03:37:56 324 Mikkelsen Andreas Trim M 68km 11
04:06:12 319 Nilsen Steinar Trim M 68km 48
04:16:24 325 Iversen Arnfinn Trim M 68km 69
04:31:39 341 Finogenov Ilja Trim M 68km 93
8 Lemminkainen 19:47:48 03:57:34 03:41:05 202 Andreassen Stian Trim M 68km 14
03:48:23 204 Skoglund Per- Steinar Trim M 68km 23
03:51:52 205 Mathillas Frank Rune Trim M 68km 26
04:12:35 203 Espenes Erik Trim M 68km 58
04:13:53 231 Tangen Kenneth Trim M 68km 63
9 Brigade Nord Stab 20:10:48 04:02:10 03:12:46 645 Kristensen Ingvar M40-49 31
04:00:42 577 Rørvik Bjørn Otto M50-59 60
04:16:34 578 Dale Nils M50-59 64
04:20:00 646 Haukland Egil M40-49 76
04:20:46 774 Ofstad Svein Roger M50-59 66
10 Nordlys 20:12:45 04:02:33 03:33:48 696 Heim Eirik Nicolai M20-29 20
03:36:58 726 Hildonen Andreas M30-39 42
04:01:20 633 Dons Lindrupsen Vidar M40-49 68
04:28:08 569 Gustavsen Frode M50-59 69
04:32:31 634 Barth-Heyerdal Øystein M40-49 80
12 Bakehuset Nord-Norge 20:17:46 04:03:33 03:15:40 618 Wilhelmsen Tore M40-49 33
04:02:28 356 Jensen Kjell Vidar Trim M 68km 40
04:02:28 357 Myrbakk Kjetil Trim M 68km 40
04:11:51 358 Kristiansen Raymond Trim M 68km 56
04:45:19 359 Forsaa Inge Trim M 68km 103
11 UIT BIL 21:12:47 04:14:33 03:11:07 750 Johansen Jarle Andre M30-39 20
03:49:48 533 Pedersen Eli M K50-59 1
04:13:05 349 Magnussen Synnøve Trim K 68km 7
04:47:59 228 Berge Gerd Trim K 68km 22
05:10:48 348 Solberg Bjørn-Håkon Trim M 68km 119