Resultater for lagkonkurransen Klubb Lavkarittet 2014
Herrer
Plass Klubb Total tid Gj snitt tid Tid Startnr Etternavn Fornavn Klasse Plass Land
1 Bodø Terrengsykkelklubb 14:43:09 02:56:38 02:42:34 1008 Mentzoni Tom M30-39 2 NO
02:44:25 1007 Hanssen Sindre M30-39 3 NO
02:58:08 518 Sivertsen Kjell Magne M40-49 6 NO
03:07:39 517 Antonsen Frode M40-49 17 NO
03:10:23 516 Dypfest Terje M40-49 20 NO
2 Tromsø CK 15:01:31 03:00:18 02:43:54 1027 Røtvold Ketil M50-59 1 NO
02:52:08 1028 Sollid Snorre Manskow M40-49 4 NO
03:03:16 490 Andreassen Aksel Dalgård M16-19 1 NO
03:07:21 566 Jakobsen Ronald M40-49 16 NO
03:14:52 1030 Løkken Tomas M30-39 18 NO
3 Harstad CK 15:19:44 03:03:57 02:54:12 1012 Thorvaldsen Jørn Arild M50-59 2 NO
03:04:42 532 Pettersen Rune M40-49 10 NO
03:06:38 536 Hansen Charles M40-49 15 NO
03:06:49 618 Nyre Audun M30-39 12 NO
03:07:23 471 Gotliebsen Geir Kristian M50-59 6 NO
4 Ishavsbyen Sykkel 15:53:05 03:10:37 02:45:44 1013 Lesueur Bastien M30-39 5 FR
03:07:28 619 Myrvoll Yngve M30-39 13 NO
03:13:42 620 Rafaelsen Eirik M30-39 16 NO
03:17:22 597 Ørnebakk-Mathiassen Fredrik M20-29 7 NO
03:28:49 539 Myrvoll Jørn Halvard M40-49 36 NO
5 Jyväskylän Pyöräilyseura 16:42:16 03:20:27 02:47:46 1001 ALUSNIEMI Sini K30-39 1 FI
02:51:43 623 Kauppinen Juha M30-39 6 FI
03:12:59 472 Saari Ismo M50-59 8 FI
03:34:58 427 Keinänen Mauri M60-69 2 FI
04:14:50 473 Saari Vesa M50-59 47 FI
6 Vesterålen SK 16:44:22 03:20:52 03:05:04 497 Pedersen Bjørn M50-59 5 NO
03:09:04 585 Holen Ronny M40-49 18 NO
03:14:06 582 Jakobsen Robin M40-49 25 NO
03:35:08 496 Eilertsen Gudmund M50-59 28 NO
03:41:00 581 Aronsen Tore Gunnar M40-49 52 NO
7 Kaldfornia Sportsklubb 17:11:00 03:26:12 03:10:11 657 Pettersen Ole-Martin M30-39 1 NO
03:10:39 624 Johansen Kai Inge M30-39 14 NO
03:21:43 626 Pettersen Geir-Vidar M30-39 23 NO
03:29:08 598 Holten Olsen Michael M20-29 12 NO
03:59:19 541 Emaus Håvar M40-49 68 NO
8 Bardu IL Sykkel 17:13:04 03:26:37 02:59:16 1004 Skipenes Daniel Poppe M20-29 2 NO
03:31:48 513 Haarvik Roy M40-49 44 NO
03:31:57 459 Øgård Roger Thoralf M50-59 23 NO
03:33:11 462 Hansen Roy Steinar M50-59 25 NO
03:36:52 461 Øverås Leif M50-59 30 NO
9 Onsdagsgutan 17:45:30 03:33:06 03:25:35 479 Aspenes Arnfinn M50-59 17 NO
03:25:52 557 Giæver John M40-49 34 NO
03:30:02 558 Waage Trond M40-49 37 NO
03:33:52 480 Nilsen Dag M50-59 26 NO
03:50:09 478 Mellem Are M50-59 39 NO
10 Nordreisa IL Sykkel 18:22:28 03:40:30 03:03:11 1024 Ryvoll Johnny Ivar M50-59 4 NO
03:23:50 476 Olsen Steinar M50-59 15 NO
03:33:51 552 Birkelund Rolf M40-49 47 NO
04:03:49 440 Bach-Gansmo Knut M60-69 8 NO
04:17:47 439 Norbye Ørnulf M60-69 9 NO
11 Skibotn IL 19:12:38 03:50:32 03:34:48 444 Hoaas Hanne K30-39 3 NO
03:36:02 483 Soini Kjell M50-59 29 NO
03:53:55 295 Steinnes Fred-Vidar Trim M 68km 32 NO
04:01:25 443 Løkstad Ola M70-79 1 NO
04:06:28 293 Eriksen Runar Trim M 68km 61 NO
12 Northern Runners 22:05:32 04:25:06 03:41:18 318 Østerås Rolf-Erik Trim M 68km 14 NO
03:47:52 633 Hansen Thomas M30-39 34 NO
04:42:13 379 Dahl Ellen Karoline Trim K 68km 17 NO
04:56:06 556 Schneider Jon-Vidar M40-49 88 NO
04:58:03 555 Lindrupsen Frank M40-49 89 NO
Damer
Plass Klubb Total tid Gj snitt tid Tid Startnr Etternavn Fornavn Klasse Plass Land
1 Tromsø CK 11:33:52 03:51:17 03:30:31 323 Davidsson Annicka Trim K 68km 1 NO
03:46:30 446 BIRKELI Rakel K20-29 3 NO
04:16:51 352 Ramsvik Monica Trim K 68km 4 NO