Resultater for lagkonkurransen Bedrift Lavkarittet 2014
Herrer
Plass Klubb Total tid Gj snitt tid Tid Startnr Etternavn Fornavn Klasse Plass Land
1 KSAT BIL 17:15:52 03:27:10 03:04:04 545 Røkenes Alf Eirik M40-49 9 NO
03:12:13 627 Simonsen Stian M30-39 15 NO
03:23:39 544 Lynum Tor Espen M40-49 32 NO
03:46:07 368 Debart Carles Trim M 68km 18 NO
03:49:49 367 Ellefsen Sten Are Trim M 68km 20 NO
2 DNB 18:00:52 03:36:10 03:17:56 1010 Kristoffersen Trond M40-49 27 NO
03:22:15 528 Kristoffersen Bjarte M40-49 31 NO
03:34:02 466 Rye-Holmboe Michael M50-59 27 NO
03:40:58 616 Hildonen Andreas M30-39 33 NO
04:05:41 527 Gundersen Tommy M40-49 74 NO
3 Bakehuset Nord-Norge 19:04:12 03:48:50 02:52:29 1003 Johansen Rune Morten M30-39 7 NO
03:41:32 512 Wilhelmsen Tore M40-49 53 NO
03:49:11 279 Kristiansen Raymond Trim M 68km 19 NO
03:56:55 668 Myrbakk Kjetil Trim M 68km 34 NO
04:44:05 281 Forsaa Inge Trim M 68km 118 NO
4 SpareBank 1 Nord-Norge 19:36:08 03:55:14 03:52:01 484 Kjeldsen Ragnar M50-59 42 NO
03:38:55 638 Skar Øystein M30-39 31 NO
03:58:44 390 Høiseth Petter Trim M 68km 36 NO
04:00:34 391 Stensøy Morten Trim M 68km 39 NO
04:05:54 392 Elstad Morten Trim M 68km 60 NO
5 Troms Kraft BIL 20:03:15 04:00:39 03:31:10 482 Mellem Knut M50-59 22 NO
03:33:17 643 Jerkø Jostein M30-39 28 NO
04:00:35 486 Selseng Torleif M50-59 44 NO
04:24:19 404 Fjeldstad Roy Arne Trim M 68km 94 No
04:33:54 298 Pedersen Steinar Trim M 68km 108 NO
6 Consto 20:12:39 04:02:32 03:50:05 335 Vassnes Arild Trim M 68km 22 NO
03:58:48 333 Wessberg Rickard Trim M 68km 37 NO
04:01:43 334 Jensen Kent Trim M 68km 45 NO
04:03:20 312 Schøning Bjørn Trim M 68km 51 NO
04:18:43 222 Hansen Svein Hugo Trim M 68km 86 NO
7 UIT BIL 21:38:28 04:19:42 03:49:27 648 Robertsen Andreas M30-39 36 NO
03:53:36 601 Kjellman Erik M20-29 13 NO
04:04:45 447 Pedersen Eli M K50-59 1 NO
04:38:00 448 Magnussen Synnøve K30-39 11 NO
05:12:40 255 Karlsen Grethe Trim K 68km 29 NO
8 TotalRenovering 21:54:19 04:22:52 04:10:46 362 Christensen Vegar Trim M 68km 72 NO
04:15:18 400 Oterhals Marius Trim M 68km 78 NO
04:15:50 396 Walle Espen Trim M 68km 79 NO
04:23:54 395 Næss Ramona Trim K 68km 9 NO
04:48:31 398 Heiskel Magnus Trim M 68km 120 NO
9 Brigade Nord Stab 22:08:39 04:25:44 03:30:41 522 Jacobsen Fred Arne M40-49 39 NO
03:38:45 465 Rørvik Bjørn Otto M50-59 32 NO
04:45:25 521 Haukland Egil M40-49 86 NO
05:01:29 595 Olsen Anders M20-29 15 NO
05:12:19 594 Skårheim Jaran M20-29 16 NO
10 UNN  22:15:49 04:27:10 03:20:14 580 Thorsen Bjørnar M40-49 29 NO
03:56:33 579 Fuhr Torgrim M40-49 64 NO
04:39:24 495 Munch-Ellingsen Jens M50-59 49 NO
05:07:26 256 Dahl Per Erling Trim M 68km 140 NO
05:12:12 326 Flægstad Trond Trim M 68km 143 NO
Damer
Plass Klubb Total tid Gj snitt tid Tid Startnr Etternavn Fornavn Klasse Plass Land
1 Troms Kraft BIL 12:58:47 04:19:36 03:35:03 426 Vassbotn Mona K40-49 1 NO
04:25:22 659 Nilsen Kristin K40-49 7 NO
04:58:22 401 Aursund Anna Maria Trim K 68km 22 NO
2 KSAT-BIL 15:59:22 05:19:47 03:56:42 430 Indregard Marte K40-49 4 NO
04:36:35 370 Kornbakk Monika Trim K 68km 16 NO
07:26:05 369 Manolova Borislava Trim K 68km 50 NO